Informace ohledně COVID-19 a fungování MŠ

Vážení rodiče, s platností od 19. 10. 2020 je omezena provozní doba MŠ a bude tak po celou dobu nouzového stavu.

Mateřská škola bude od pondělí otevřena od 7.00 hodin do 15.15 hodin. Dále vás prosím, zvažte docházku vašich dětí do MŠ, kdo můžete ponechte si je doma. Roušky jsou povinné pro rodiče a příchozí v celém areálu školy. 

Děkuji za pochopení. Ředitelka školy

Vážení rodiče, z důvodu uzavření prvních stupňů základních škol došlo v MŠ k velkému snížení personálu a tudíž bude MŠ v období podzimních prázdnin od 26.10. do 30.10. 2020 zcela uzavřena. V době uzavření MŠ od 26.10. do 30.10. mají rodiče možnost žádat ošetřovné na dítě. Formulář si můžete stáhnout dle tohoto vloženého návodu na stránkách OSSZ Hradec Králové.

Podklady pro péči o děti ve věku 3 až 10 let během nouzového stavu, jejichž zákonní zástupci jsou zaměstnáni viz. dokumenty “Určení škol” a “Požadavky přehled”.

Informace k testování na COVID-19 od Odborné společnosti praktických dětských lékařů.

V případě výskytu nákazy COVID-19 v rodině dítěte, prosíme informujte naší paní ředitelku:

+420 602 423 653, radka.valaskova@ms-ohnistany.cz