Informace ohledně COVID-19 a fungování MŠ

Od 1.3. 2021 je mateřská škola z důvodu nařízení vlády do odvolání uzavřena!

Na odkazu níže naleznete návod na stažení a vyplnění OČR na dítě. Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení.

Všem osobám se s účinností ode dne 25. února 2021 od 00:00 hod. do odvolání tohoto mimořádného opatření zakazuje pohyb a pobyt bez ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa), kterým je respirátor nebo obdobný prostředek (vždy bez výdechového ventilu) naplňující minimálně všechny technické podmínky a požadavky (pro výrobek), včetně filtrační účinnosti alespoň 95 % dle příslušných norem (např. FFP2/KN 95), zdravotnická obličejová maska nebo obdobný prostředek naplňující minimálně všechny technické podmínky a požadavky (pro výrobek) normy ČSN EN 14683+AC, které brání šíření kapének.

Kompletní znění ke stažení zde:

V době uzavření MŠ od 26. 10. 2020 do odvolání mají rodiče možnost žádat ošetřovné na dítě. 
Informace jak o ošetřovné požádat naleznete v článku na stránkách CSSZ.

Podklady pro péči o děti ve věku 3 až 10 let během nouzového stavu, jejichž zákonní zástupci jsou zaměstnáni viz. dokumenty “Určení škol” a “Požadavky přehled”.

Informace k testování na COVID-19 od Odborné společnosti praktických dětských lékařů.

V případě výskytu nákazy COVID-19 v rodině dítěte, prosíme informujte naší paní ředitelku:

+420 602 423 653, radka.valaskova@ms-ohnistany.cz