Informace ohledně COVID-19 a fungování MŠ

Od 26.4. je MŠ otevřená pro všechny děti, děti od tohoto dne již nebudou testovány! Žádáme rodiče aby si před vstupem do šatny řádně vydezinfikovali ruce, nadále se neshlukovali v šatně a měli po celou dobu zakryté dýchací cesty respirátorem. Podrobné informace k opatřením vám případně sdělí paní ředitelka nebo paní učitelky ve školce.

Nařízení vlády ohledně režimu po návratu ze zahraničí
Dokument ke stažení naleznete zde:

Všem osobám se s účinností ode dne 25. února 2021 od 00:00 hod. do odvolání tohoto mimořádného opatření zakazuje pohyb a pobyt bez ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa), kterým je respirátor nebo obdobný prostředek (vždy bez výdechového ventilu) naplňující minimálně všechny technické podmínky a požadavky (pro výrobek), včetně filtrační účinnosti alespoň 95 % dle příslušných norem (např. FFP2/KN 95), zdravotnická obličejová maska nebo obdobný prostředek naplňující minimálně všechny technické podmínky a požadavky (pro výrobek) normy ČSN EN 14683+AC, které brání šíření kapének.

Kompletní znění ke stažení zde:

V době uzavření MŠ od 26. 10. 2020 do odvolání mají rodiče možnost žádat ošetřovné na dítě. 
Informace jak o ošetřovné požádat naleznete v článku na stránkách CSSZ.

Podklady pro péči o děti ve věku 3 až 10 let během nouzového stavu, jejichž zákonní zástupci jsou zaměstnáni viz. dokumenty „Určení škol“ a „Požadavky přehled“.

Informace k testování na COVID-19 od Odborné společnosti praktických dětských lékařů.

V případě výskytu nákazy COVID-19 v rodině dítěte, prosíme informujte naší paní ředitelku:

+420 602 423 653, radka.valaskova@ms-ohnistany.cz